KURUMUMUZ KAZANANLARI GURURLA SUNAR

2020 Yılı Kazananları

  • Pınar Tüzün, (2020) Girne Amerikan Üniversitesi, Sahne Sanatları Yüksekokulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Pınar Tüzün,(2020) Bilkent Üniversitesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Oyunculuk Bölümü
  • Onur Canbaz, (2020) Girne Amerikan Üniversitesi, Sahne Sanatları Yüksekokulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Can Berk Yücel, (2020) Girne Amerikan Üniversitesi, Sahne Sanatları Yüksekokulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Eren Atay, (2020) İstanbul/ Müjdat Gezen, Tiyatro Okulu Oyunculuk Bölümü
  • Yağmur Yaren Şakoğlu, (2020) Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi, Dramatik Yazarlık Anasanat Dalı
  • Çiğdem Çelebi, (2020) S.D  Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Dramaturgi ve Dramatik Yazarlık Bölümü
  • Ayşenur Fındık, (2020) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tiyatro/ Oyunculuk Bölümü
  • Ayşenur Fındık, (2020) Kocaeli Üniversitesi Guzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü
  • Mustafa Elvan Gülce, (2020) İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Oyunculuk Bölümü

2019 Yılı Kazananları

  • Selin Deniz Atalay, (2019) Istanbul Aydın Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Volkan Polat Yiğit, (2019) Girne Amerikan Üniversitesi, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • M. Eren Uğurhan,  (2019)  Amerikan Üniversitesi, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Ozan Akboyun,  (2019)  Bilkent Üniversitesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Oyunculuk Bölümü
  • Özgür Özdemir,(2019) Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Oyunculuk Bölümü
  • Selin Deniz Atalay, (2019) Konya Selçuk Üniversitesi, Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü
  • Demirel Işık,  (2019) Konya, Selçuk Üniversitesi, Devlet Konservatuarı, Oyunculuk Bölümü
  • Volkan Polat Yiğit, (2019) Selçuk Üniversitesi, Devlet Konservatuarı, Oyunculuk Bölümü
  • Ali Hançerli, (2019)  Konya/Selçuk Üniversitesi, Devlet Konservatuarı, Oyunculuk Bölümü
  • Hamza Demirkaynak,(2019) Maltepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü
  • Ozan Akboyun  (2019) Hacettepe Üniversitesi, Devlet Konservatuarı, Oyunculuk Bölümü
  • Betül Asu Akyüz,(2019) Ankara Üniversitesi, DTCF, Tiyatro, Dramatik Yazarlık Bölümü
  • Oğuzhan Göksel, (2019) Ankara Üniversitesi. Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Oyunculuk Bölümü
  • Cantuğ Canpolat,(2019) Kocaeli Üniversitesi, Sahne Sanatları Bölümü, Dramatik Yazarlık Anasanat Dalı
  • Eren Uğurhan,(2019) Mimar Sinan Üniversitesi, İDK, Tiyatro /Oyunculuk Bölümü
  • Selda Arslan (2019) Girne Amerikan Üniversitesi, Drama ve Oyunculuk Bölümü

2018 Yılı Kazananları

  • Şeyma Satar (2018 ) Anadolu Üniversitesi, Oyunculuk
  • Tarık Dalkılıç, (2018) Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Melis Şimşek (2018 ) Anadolu Üniversitesi, Oyunculuk Bölümü
  • Timur Baytemir, (2018) Atatürk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Dramatik Yazarlık Bölümü
  • Tarık Dalkılıç, (2018) İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları/ Oyunculuk Bölümü
  • Berkay Bozkurt, (2018) Girne Amerikan Üniversitesi Sahne Sanatları Yüksek Okulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Tarık Dalkılıç, İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Nurullah Selim, (2018) İstanbul Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü
  • Caner Baş, (2018) Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Muratcan Çobanoğlu (2018) Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Tarık Dalkılıç, (2018) Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü
  • Hakan Keskin (2018) Kocaeli Üniversitesi Guzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü
  • Fırat Doğan, (2018) Girne Amerikan Üniversitesi Sahne Sanatları Yüksek Okulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Yasin Yıldız, (2018) İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları/ Oyunculuk Bölümü
  • Çağrı Murat Efe Çelik. (2018) İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları/ Oyunculuk Bölümü
  • Taşkın Fuat Akman, (2018) Ankara Ünv. Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Teorisi ve Tarihi Anabilim Dalı
  • Alperen Türkekul, (2018) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi, Tiyatro - Oyunculuk Bölümü

2017 Yılı Kazananları

  • Hazan Kübra (2017) S. Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Muratcan Çobanoğlu (2017) Selçuk Üniversitesi, D. Sabancı Devlet Konservatuvarı, Oyunculuk Bölümü
  • Hazan Kübra (2017) Girne Amerikan Üniversitesi, Sahne Sanatları Okulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Cantuğ Canpolat (2017) Atatürk Üniversitesi, Dramatik Yazarlık Bölümü
  • Görkem Dere (2017) Girne Amerikan Üniversitesi, Sahne Sanatları Okulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Doğuş Can Uzun Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bölümü
  • Kemal Yazıcı (2017) Girne Amerikan Üniversitesi, Sahne Sanatları Okulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Doğuş Uzun (2017)  İstanbul Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü
  • Cihan Özbey (2017) Girne Amerikan Üniversitesi, Sahne Sanatları Okulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü
  • Yunus Çördük (2017) Ankara Ünv. Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Teorisi ve Tarihi Anabilim Dalı
  • Doğuş Can Uzun (2017)  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü
  • Muratcan Çobanoğlu (2017) Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü
  • Ferhan Vural (2017) Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Damla Tombak (2017) Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü
  • Kemal Yazıcı (2017) Selçuk Üniversitesi, Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı, Oyunculuk Bölümü
  • Nazlı Yağmur (2017) Anadolu Üniversitesi Dev. Kons. Oyunculuk Bölümü
  • Ozan Akboyun (2017) Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvar
  • Doğuş Can Uzun (2017) Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü

2016 Yılı Kazananları

  • Ercan Çiftci (2016) Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü
  • Pelin Sarıkaya (2016) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü
  • Emrah Metin (2016) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü
  • Şenkal Türk (2016) Atatürk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Dramatik Yazarlık Bölümü
  • Şenkal Türk (2016) Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü
  • Onur Aydın (2016) Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü
  • Oğuzhan Dümer (2016) Anadolu Üniversitesi Dev. Kons. Oyunculuk Bölümü
  • Güler Alınak  (2016) Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü

2015 Yılı Kazananları

  • Beyzanur Metin (2015) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Elçin Erdem (2015) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Nehir Bilgiç (2015) Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı. Müzik ve Bale Bölümü
  • Umut Göl (2015) Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Ceren Kesim (2015) Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Dilan Bergil (2015) Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü
  • Emre Güven (2015) İzmir 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü
  • Emre Güven (2015) Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü
  • Ezgi Cankurtaran (2015) Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü
  • Burak Kurtoğlu (2015) Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve  Oyunculuk Bölümü

2014 Yılı Kazananları

  • Alpaslan Ergör (2014) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü
  • İbrahim Ünalır (2014) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Tiyatro Tiyatro Teorisi ve Tarihi Bölümü
  • Ergenekon Cemil Başdoğan (2014) Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü

2012 Yılı Kazananları

  • Mertcan Bilal (2012) İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümü

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder