Gurur Tablomuz

Kurumumuz 2012 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 - 2020 Yılı Kazananları Gururla Sunar  Mertcan Bilal (2012) İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümü  Alpaslan Ergör (2014) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü  İbrahim Ünalır (2014) Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğr..

Devamını Oku

Sanat Üretim Topluluğu ASSİTEJ'e Şubat Ayında Kabul Edildi.

Sanat Üretim Topluluğu ASSİTEJ'e (Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Birliği) ne şubat ayında kabul edildi.

Devamını Oku

Tiyatro Bölümlerine Hazırlık Grubu, Orhan Özyiğit söyleşisiyle başlıyor!

Tiyatro Bölümlerine Hazırlık Grubu, Ekim ayının ilk haftasında, Orhan Özyiğit söyleşisiyle başlıyor!   Gelenekselleşen 'SÜT Söyleşileri'nde SÜT'e gelip konuğumuza istediğiniz soruları soruyor, sıcak, içten ve eğitici cevapları alıyorsunuz. ORHAN ÖZYİĞİT: 1994 Bilkent Üniversitesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, ..

Devamını Oku

Oyun Terapisi (Eylül 2015'te SÜT'te :))

“Oyun terapisi, oyunun çocukların kendilerini ifade etmede doğal bir araç olduğu gerçeğine dayanmaktadır. Yetişkin terapisinin bazı türlerinde olduğu gibi, kişinin sorunlarını anlatmasına benzer olarak, oyun terapisi de çocuğa sorunlarını ve duygularını oynayarak dışa vurması için verilen bir fırsattır." Oyun terapisi çocuğa en idea..

Devamını Oku

"Akide Şekeri" tekrar gösterimde !

Yoğun istek üzerine "Akide Şekeri" tekrar gösterimde ! 27 Haziran cumartesi günü saat 15.00'da Yılmaz Güney Sahne'sine bekliyoruz herkesi.

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder